Maxema, tylko długopis? Włoskie serce zamknięte w produkcie

0
Maxema

Przemyślane wzornictwo, drobiazgowa inżynieria i wybór najlepszych materiałów. W skrócie: miłość do pięknych przedmiotów i troska o środowisko. Tak w kilku słowach można przedstawić firmę Maxema. Swoją ofertę zaprezentuje już podczas wrześniowych targów reklamy.

Długopisy, które piszą w imieniu Twojej marki

Podczas składania długopis przygotowywany jest do „ubrania” go w branding. Pracownicy Maxema dobierają idealnie pasującą kombinację kolorów, wykończenia i miejsca znakowania. Dopiero wtedy długopis jest gotowy na to, by całym sobą dbać o to, co najważniejsze – o wizerunek. Co można znaleźć w ofercie?

To my tworzymy świat, w którym żyjemy

– Ci, którzy nas znają, doskonale wiedzą, że nasze długopisy to znacznie więcej niż tylko plastik. Od dwóch pokoleń pracujemy z ludźmi we Włoszech, którym ufamy i z którymi kochamy projektować najwyższej jakości przybory piśmiennicze. Każdy długopis Maxema powstaje z chęci dbania o środowisko i naszych klientów, przy wykorzystaniu bezpiecznych, niezawodnych i trwałych materiałów. Nasza misja? Wspierać marki, bez względu na to, gdzie znajdują się na świecie, aby pomóc im opowiedzieć swoją historię i zostawić przekaz, który będzie trwać – mówi Agata Fraszczyk, manager marki w Maxema.

Długotrwały długopis, który kocha naturę

W Maxema wyznaje się zasadę, że jedno życie jest za krótkie, dlatego też w produkcji używane są materiały, które nie tylko podlegają recyklingowi, ale także nadają się do recyklingu. Zrównoważona misja długopisów jest kontynuowana nawet po ich regularnym użytkowaniu.

maxema

Zaangażowanie w ochronę środowiska nie kończy się jednak tylko na długopisach. Produkty zapakowane są w wyjątkowe pudełko, które zostało wykonane w myśl koncepcji o możliwości jego ponownym użyciu.

Recykling pełen zabawy

Podczas targów będzie można wziąć udział w grywalizacji, która niesie za sobą naukę w trosce o środowisko i…nagrody! Zamień komputery w polimery, podróżuj kilometrami, unikając słoni i zostań ekspertem recyklingu! Szczegóły zabawy będą dostępne na stoisku Maxema (A7). Będzie to okazja by poznać recykling od podszewki.

W nastroju na Mood, Metal Mood

Wyrafinowany długopis, choć przeznaczony do promocji. Mood Metal to najwyższy wyraz ekskluzywności i wyrafinowania kolekcji Maxema. Połysk metalu – z lustrzanym wykończeniem w kształcie diamentu – który charakteryzuje końcówkę, korpus i nasadkę jest olśniewający, a plastikowy klips zapewnia przestrzeń i kolor do personalizacji. Wkład uzupełnia wyposażenie długopisu opracowanego w oparciu o wysokie standardy jakości,  starannie wykonanego technikami rzemieślniczymi. Metalowe wykończenie występuje w trzech wersjach: chromowanej, złotej i tytanowej szarości.

maxema

Dot, tak różny od reszty

Elegancki, kompaktowy długopis o prostym, liniowym profilu w charakterystycznym stylu Maxemy to długopis z kolejnej kolekcji włoskiej marki. Niewielki akcent koloru w nasadce tworzy wyrafinowany kolorowy motyw, a dynamiczny design klipsa zapewnia idealne ustawienie, dając dużo miejsca na personalizację. Produkt wykonany jest z nietoksycznego, wysoce odpornego tworzywa ABS.

maxema

Satynowe wykończenie i elegancja zamknięta w długopisie Flow Pure

Flow Pure to efekt stylistycznej podróży w poszukiwaniu istoty designu. Ten model wyróżnia się prostotą linii, kompaktowymi objętościami i dyskretnie eleganckimi detalami. Jednocześnie delikatny i wyrazisty, Flow Pure, dobrze prezentuje się z gumowym wykończeniem korpusu i nasadki i jest dostępny w palecie kolorów wzbogaconej o odcienie fluo i oryginalne kombinacje kolorystyczne, gdzie czerń możesz odkryć na nowo.

maxema

Ofertę Maxema będzie można zobaczyć odwiedzając ich stoisko A7 na hali nr 1 w dniach 14-15 września 2022 roku w EXPO XXI w Warszawie.