Wydarzenie

Festiwal Marketingu to największe w drugiej połowie roku targi dla branży reklamy i poligrafii reklamowej. Impreza jak co roku odbywa się w strategicznym miejscu w stolicy – EXPO XXI Warszawa. Event odbędzie się 18-19 września 2024 r. 

Największe targi branży reklamowej to kompleksowa oferta dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży reklamy i druku. Inspiracje znajdą tutaj zarówno poszukujący gadżetowych nowości, materiałów POS, poligrafii reklamowej, eventowych, a także opakowań.

Relacja z poprzedniej edycji:

Zwiedzający

Agencje Reklamowe/ Drukarnie / Producenci POS i opakowań. Impreza to wyselekcjonowana grupa Zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z branżą reklamową. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową.

Międzynarodowość targów

Festiwal Marketingu to wydarzenie o charakterze międzynarodowym. Zagraniczni goście przyjeżdżają na targi z: Czech, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Słowacji, Niemiec, ale nie tylko, zarejestrowali się także goście z Hiszpanii, Portugalia, Włoch, Finlandii, Norwegii, Estonii, Francji, Rosji, Wielkiej Brytanii i wiele innych.

Więcej o międzynarodowości targów można przeczytać w materiale prasowym TUTAJ.

Konkursy branżowe

Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych, jak konkursy branżowe, warsztaty i szkolenia. Co roku przeprowadzany jest konkurs POS STARS na najlepsze display’e reklamowe oraz SUPER GIFT na najlepsze artykuły promocyjne.

Festiwal MarketinguWydarzeniu towarzyszy co roku specjalne wydanie OOH magazine.

TERMIN I MIEJSCE

16. edycja targów Festiwal Marketingu odbędzie się w EXPO XXI Warszawa, 18-19 września 2024 r.

GODZINY OTWARCIA
Dla Zwiedzających:

środa 10:00 – 17:00
czwartek: 10:00 – 16:00

Festiwal Marketingu