Wydarzenie

FestiwalMarketingu.pl to największe targi branży reklamy w drugiej połowie roku. Wystawcami targów są firmy z szeroko pojętego rynku reklamy: importerzy i producenci artykuły promocyjnych, drukarnie, producenci POS, firmy eventowe oraz producenci opakowań i etykiet. Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów marketingu.

FestiwalMarketingu.pl to wyselekcjonowana grupa zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z marketingiem, zamawianiem usług marketingowych, reklamowych i eventowych. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie prawo do odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową. Targom towarzyszą wydarzenia specjalne: konkursy, szkolenia oraz konferencje.

Tematem przewodnim tegorocznej już III edycji konferencji Marketing Mix będzie BUDOWANIE RELACJI. Uczestnicy konferencji będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchania prelekcji prowadzonych przez wybitnych i znanych. Na scenie zobaczymy Dorotę Wellman, Pawła Tkaczyka oraz Tomasza Przewoźnika. Osoby, dla których budowanie relacji to coś naturalnego, podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem. Wydarzenie skierowane jest do agencji reklamowych, pracowników działów marketingu oraz do dostawców usług i produktów reklamowych

Kolejne wydarzenie dodatkowe to dedykowana branży event konferencja EVENT MIX. To wyjątkowe spotkanie praktyków i autorytetów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz najnowszych trendów i rozwiązań na rynku eventowym. Na scenie ze swoimi prelekcjami wystąpia: Jurek Owsiak, Krzysztof Materna, Krzysztof Celuch, Adriana Piekarska, Marcin Gieracz, Paweł Grabowski i Artur Półgrabia oraz Łukasz Kubiak.

Targom co roku towarzyszy specjalne wydanie katalogów targowych, zawierające bogatą ofertę upominków świątecznych i poligrafii.
Pomysłodawcą i organizatorem targów jest spółka OOH magazine, posiadająca w swoim portoflio:

– magazyn poświęcony szeroko pojętej reklamie – OOH magazine
– największą w Polsce wyszukiwarkę gadżetów reklamowych – giftsonline.pl
– katalogi artykułów promocyjnych i poligrafii reklamowej.

Równolegle z FestiwalMarketingu.pl odbywa się FestiwalDruku.pl

MIEJSCE
FestiwalMarketingu.pl 2017 odbędzie się w Warszawie, w EXPO XXI Warszawa,
ul. Ignacego Prądzyńskiego 12.
GODZINY OTWARCIA
Dla Wystawców: 8:00 – 18.00
Dla Zwiedzających: 10:00 – 17:00