Wydarzenie

FestiwalMarketingu.pl to największe w drugiej połowie roku targi dla branży reklamy i poligrafii reklamowej. Impreza jak co roku odbywa się w strategicznym miejscu w stolicy – EXPO XXI Warszawa. Na zwiedzających podczas edycji 2021 czeka ponad 250 wystawców. Event odbędzie się 15-16 września 2021 r. 

W tym roku organizatorzy połączyli siły z przedstawicielami Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Na zwiedzających czeka ponad 250 wystawców i liczne wydarzenia dodatkowe.

Największe w tym roku targi branży reklamowej to kompleksowa oferta dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży reklamy i druku. Inspiracje znajdą tutaj zarówno poszukujący gadżetowych nowości, materiałów POS, poligrafii reklamowej, eventowych, a także opakowań. Połączenie dwóch dużych imprez, których oferta jest komplementarna skutkuje największymi targami branżowymi w tym roku.

Zwiedzający: Agencje Reklamowe/ Drukarnie / Producenci POS i opakowań. Impreza to wyselekcjonowana grupa Zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z branżą reklamową. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową.

Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych, jak konkursy branżowe, warsztaty i szkolenia. Co roku przeprowadzany jest konkurs POS STARS na najlepsze display’e reklamowe oraz SUPER GIFT na najlepsze artykuły promocyjne.

Wydarzeniu towarzyszy co roku specjalne wydanie kwartalnika OOH magazine.

TERMIN I MIEJSCE
13. edycja targów Festiwalmarketingu.pl odbędzie się w EXPO XXI Warszawa, 15-16 września 2021 r.
Więcej informacji w: Lokalizacja i dojazd.

GODZINY OTWARCIA

Dla Wystawców: 8:00 – 18:00

Dla Zwiedzających:
środa 10:00 – 17:00
czwartek: 10:00 – 16:00