Wydarzenie

FestiwalMarketingu.pl odbył się 9-10 września 2020 r. w EXPO XXI Warszawa. Wystawcami targów były firmy z szeroko pojętego rynku reklamy: importerzy i producenci artykułów promocyjnych, drukarnie, producenci POS oraz w specjalnej strefie EVENT MIX – firmy eventowe oraz te z rynku MICE. Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów marketingu.

Relacja filmowa z ostatniej edycji:

FestiwalMarketingu.pl to największe targi branży reklamy w drugiej połowie roku. Atutem wydarzenia jest starannie wyselekcjonowana grupa zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z marketingiem, zamawianiem usług marketingowych, reklamowych i eventowych. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie prawo do odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową. Targom towarzyszą wydarzenia specjalne: konkursy, szkolenia oraz konferencje.

Główne wydarzenia towarzyszące to konferencja Marketing Mix oraz EVENT MIX. Co roku grono prelegentów zasilają takie sławy jak Dorota Wellman, Jurek Owsiak, Krzysztof Materna czy Paweł Tkaczyk.

Targom co roku towarzyszy specjalne wydanie katalogów targowych, zawierające bogatą ofertę upominków świątecznych i poligrafii.
Pomysłodawcą i organizatorem targów jest spółka OOH magazine, posiadająca w swoim portoflio:

– magazyn poświęcony szeroko pojętej reklamie – OOH magazine.

Równolegle z FestiwalMarketingu.pl odbywa się FestiwalDruku.pl

MIEJSCE
FestiwalMarketingu.pl 2020 odbył się 9-10 września 2020 w Warszawie, w EXPO XXI Warszawa, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12.
GODZINY OTWARCIA
Dla Wystawców: 8:00 – 18.00
Dla Zwiedzających: 10:00 – 17:00
Galeria z edycji 2019: