Wygraj E-marka! Mobilną drukarkę od Colop!

0

Kreatywny marketing, działania promocyjne, personalizowane pakiety prezentowe dla kontrahentów,  gadżety reklamowe, twórcze budowanie wizerunku marki – niebanalny sposób na wykonanie tych elementów to urządzenie E-mark od Colop Polska!

E-mark jest pierwszym na świecie mobilnym, elektronicznym, wielokolorowym, zasilanym przez baterię urządzeniem znakującym od firmy COLOP. To elektroniczne urządzenie znakujące, które oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach: na sklejce, drewnie, styropianie, gąbce, tekstyliach i wielu innych materiałach. Imponujące wydruki pieczęci z logotypami i zdjęciami. Datownik, numerator, generator kodów QR i kreskowych w jednym urządzeniu. A to wszystko tworzone w sposób prosty, intuicyjny.

Chcąc podgrzać atmosferę festiwalu firma Colop Polska, przygotowała propozycję „nie do odrzucenia” dla uczestników targów! E-mark może być Twój! Jak? Wystarczy odwiedzić stoisko E7, pobrać kartę konkursową i opisać na niej swój niebanalny pomysł na wykorzystanie urządzenia. Najbardziej kreatywna odpowiedź otrzyma nagrodę w postaci e-marka o wartości 1500 pln!

E-mark został już wielokrotnie nagradzany zarówno na polskich jaki i zagranicznych targach branżowych. W Polsce, między innymi Złotym Medalem na Festiwalu Marketingu i Druku – Eksperci przyznali firmie COLOP Polska prestiżowe wyróżnienie jakim jest ZŁOTY MEDAL za niezwykłą funkcjonalność produktu, jego wszechstronność oraz brak konkurencyjnych rozwiązań.

E-mark pokaże swoją ofertę na stoisku E7 podczas Festiwalu Marketingu i Druku.