Wyjątkowy webinar Gadget Cafe: ,,Macma: Eventy – Reaktywacja”

0

Dnia 21 czerwca 2021 roku o godzinie 12:00 odbędzie się kolejny z cyklu webinarów Macma & Gadget Cafe, pt.: ,,Eventy – Reaktywacja”. Branża eventów stacjonarnych startuje po pandemicznej przerwie, dlatego na webinarze zaprezentowane zostaną najciekawsze propozycje gadżetów na eventy i nie tylko. Gośćmi specjalnymi webinaru będą przedstawiciele OOH Magazine: Robert Załupski – dyrektor marketingu oraz Monika Opałka – dyrektor sprzedaży. Prelegenci, jako eksperci od lat związani z branżą, podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat obecnej kondycji branży eventowej oraz jej perspektyw na odrodzenie po COVID-owym kryzysie. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo, a poprowadzi je Marcin Spitalniak, doświadczony ekspert Gadget Cafe.

Harmonogram webinaru

12:00 – 12:05   Wprowadzenie

12:05 – 12:10   Ekspert OOH Magazine – Jak branża eventowa podnosi się po kryzysie?

12:10 – 12:50   Prezentacja gadżetów reklamowych z kategorii:

  • w drodze na event
  • konferencje i szkolenia
  • wydarzenia plenerowe
  • upominki dla uczestników eventów

12:50 – 12:55   Podsumowanie

Świat gadżetów reklamowych to specjalność firmy Macma, która już od 2003 roku zajmuje się importem oraz dystrybucją upominków, znakowanych przy pomocy najnowocześniejszych metod. Aktywnie reagujemy na branżowe trendy oraz wydarzenia, dlatego w dobie luzowania pandemicznych obostrzeń postanowiliśmy przygotować webinar dedykowany wyłącznie branży eventowej, w której gadżety reklamowe odgrywają zasadniczą rolę.

Webinar poprowadzi Marcin Spitalniak, ekspert ds. gadżetów w Gadget Cafe, od 20 lat związany z branżą reklamową i eventową. W swoim dorobku może pochwalić się organizacją m.in. międzynarodowych i krajowych eventów sportowych takich jak: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn (2014), Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów (2013), Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking (9 edycji). Pasjonat nowinek technologicznych, wszelkiego rodzaju gadżetów i trendów, związanych z branżą reklamową.

Goście specjalni webinaru:

Monika Opałka – Dyrektor Sprzedaży oraz Robert Załupski – Dyrektor Marketingu z redakcji OOH Magazine, jako eksperci od lat związani z branżą reklamowo-eventową podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat kondycji oraz szans na post-pandemiczną reaktywację branży eventowej w Polsce.

Pani Monika Opałka oraz Pan Robert Załupski są również organizatorami wrześniowych targów Festiwal Marketingu i Druku oraz lutowego wydarzenia Promo Show Proffessional. Sam kwartalnik OOH magazine jest poświęcony szeroko pojętej reklamie w tym gadżetom reklamowym, które traktuje jako skuteczny nośnik przekazu marketingowego dla każdej firmy.

Webinar jest całkowicie bezpłatny, wystarczy zarejestrować swój udział, mając na uwadze, że liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Pod koniec spotkania będzie miejsce na konstruktywną dyskusję, pytania i wymianę doświadczeń z uczestnikami, dla których przewidziane są atrakcyjne nagrody i promocje.

Link do rejestracji TUTAJ.