Wysokie oceny

0

Wystawcy Festiwalu Druku bardzo wysoko ocenili event z 2012 roku i zapowiadają udział w kolejnej edycji. Nietypowa formuła eventu i selekcja zwiedzających okazała się atutem wydarzenia.

Ponad 72% wystawców jest zadowolona z udziału, a prawie 90% zainteresowana kolejną edycją*. Wysokie noty otrzymał Wieczór Wystawców na który zaproszono dużą również klientów Wystawców.

 

– Cieszy nas tak wysoka ocena Festiwalu Druku. Nawet problemy z nitypową lokalizacją nie przysłoniły sukcesu wydarzenia. Obecnie trwają rozmowy na temat nowej edycji oraz jej formuły. Zainteresowanie wystawców przerosło nasze oczekiwania – mówi Marzena Ziarkowska, dyrektor marketingu OOH magazine.

 

Organizator – wydawca magazynu OOH magazine, postawił na jakość zwiedzających tym samym uniemożliwiając udział w wydarzeniu przypadkowym osobom. Wydarzeniu towarzyszyło specjalne wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn. Publikacja jest największym obecnie kompedium wiedzy na temat druku wielkoformatowego oraz cyfrowego. Kolejna edycja raportu przewidziana jest na luty 2013 r.

* badanie online, paxonta.pl, 10.2012