Yax interactive z aplikacjami IT szytymi na miarę na FestiwalMarketingu.pl

0

Kreatywne rozwiązania IT dla dostawców artykułów promocyjnych to propozycja firmy, która ponownie zaprezentuje się na targach reklamy.

Yax interactive to software house specjalizujący się w tworzeniu kreatorów online oraz innowacyjnych systemów zarządzania produkcją dla branży tekstylnej oraz gadżetowej. Doświadczenie zebrane przez 10 lat działalności gwarantuje pełne zrozumienie potrzeb branży. Yax interactive posiada w swoim portfolio również kilka własnych prężnie rozwijających się startupów, takich jak: IdeaShirt, Emenago, Buylando i Rating Captain.

– Poprzez udział w Festiwalu staramy się dotrzeć do nowych klientów szukających innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla swoich firm. Poprzednia edycja, na której wystawialiśmy się z ofertą jednego z naszych startupów – IdeaShirt – była dla nas bardzo owocna – podkreśla Mateusz Piwnicki, właściciel Yax interactive.

Firma zaprasza na spotkanie ze specjalistami wdrożeń nowoczesnych aplikacji internetowych na stoisko A11.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

Link do bezpłatnej rejestracji: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: