Zarejestruj się bezpłatnie na wrześniowe targi reklamy!

admin_cyber
02 lut 2024

W czerwcu rząd opublikował informacje, na które czekała cała branża: ponowna możliwość organizacji targów, spotkań oraz kongresów. Tym samym prace nad targami FestiwalMarketingu.pl ruszyły pełną parą. Zwiedzający mogą też już rejestrować się na to wydarzenie. Rejestracja jest bezpłatna dla przedstawicieli branży i dostępna TUTAJ.

W dniach 9-10 września br. w EXPO XXI Warszawa zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS i sektor EVENT. Podobnie jak w ubiegłym roku, targom towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe.

Po raz kolejny będzie można podziwiać najciekawsze gadżety reklamowe konkursu Super Gift 2020. W trakcie targów zostanie również wybrana Nagroda Publiczności wyłoniona na podstawie oddanych głosów. Zwiedzający będą mogli także dokonywać wyboru w konkursie POS STARS. Ekspozycja, zgłoszonych do udziału  w rywalizacji, display’ów ocenianych w 17 kategoriach tematycznych (w tym jednej nowej podyktowanej bieżącą sytuacją-> BEZPIECZEŃSTWO).

Przypominamy zeszłoroczną edycję:

Targi są podzielone ponownie na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn. FestiwalDruku.pl odbędzie się równolegle.

Wstęp na targi jest skierowany wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży. Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ