Zarejestruj się bezpłatnie na wrześniowe targi!

0

Ruszyła rejestracja dla zwiedzających wrześniowe targi FestiwalMarketingu.pl. Rejestracja jest bezpłatna dla przedstawicieli branży, jako kod zaproszenia należy podać w formularzu hasło: FM.

W dniach 13-14 września br. w hali nr I EXPO XXI Warszawa zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS i dynamicznie rozwijający się sektor EVENT. Podobnie jak w ubiegłym roku, targom towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe.

Po raz kolejny będzie można podziwiać najciekawsze gadżety reklamowe konkursu Super Gift 2017. W trakcie targów zostanie również wybrana Nagroda Publiczności wyłoniona na podstawie oddanych głosów. Zwiedzający będą mogli także dokonywać wyboru w konkursie POS STARS. Ekspozycja, zgłoszonych do udziału  w rywalizacji, display’ów ocenianych w 12 kategoriach tematycznych – to kolejny element uzupełniający bogatą ofertę wystawienniczą hali nr I.

Przypominamy zeszłoroczną edycje:

Targi są podzielone ponownie na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn. FestiwalDruku.pl odbędzie się równolegle w hali nr III.

Wstęp na targi jest skierowany wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży. Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ. W pole Kod zaproszenia należy wpisać: FM.

https://festiwalmarketingu.pl/formularz/