Zbuduj idealne stoisko z Ultima Displays na targach reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Na tegorocznej edycji FestiwalMarketingu.pl Ultima Displays zaprezentuje… swoje stoisko. Celem jest pokazanie odwiedzającym jak proste jest zbudowanie własnej zabudowy targowej, ścianki działowej, wysepki handlowej i wielu innych, kiedy używa się modułów Vector i dodatków Formulate. Tym razem nie będzie to tylko opowieść członka zespołu Ultimy, ale empiryczne doświadczenie, ponieważ każdy chętny spróbuje swoich sił składając mini-stoisko.

Dodatkowo odwiedzający będą mogli zobaczyć kasetony LED w różnych konfiguracjach. Jeden z nich to standardowy moduł wkomponowany w stoisko, drugi – podwieszenie, a trzeci to element dekoracyjny wykonany z profilu 30 mm z podświetleniem powierzchniowym, które jest absolutnie innowacyjnym rozwiązaniem na rynku. Kasetony w ofercie Ultima Displays wykonywane są na zamówienie w siedzibie w Polsce i mogą mieć różne wymiary. Grafika do tych systemów drukowana jest technologią lateksową, co daje niezwykły efekt, który trzeba zobaczyć na żywo!

Zespół zaprasza także do zapoznania się z możliwościami produkcyjnymi Ultima Displays w Polsce. Firma w ostatnich miesiącach poszerzyła produkcję o maszyny do gięcia aluminiowych profili. Dzięki temu na miejscu wykonywać może konstrukcje z łukowymi elementami (okrągłe ramy, serca, pisanki i wiele innych na każdą okazję). Takie systemy wykonywane są kompleksowo od projektu do wykończenia, włączając wydruk i uszycie grafiki.

Ultima Displays Polska zaprasza na stoisko F16 wszystkich, którzy poszukują innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań, ale także tych, których interesują dostępne od ręki tradycyjne systemy wystawiennicze.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów: