Zgłoś swój produkt do konkursu SUPER GIFT

admin_cyber
02 lut 2024

Konkurs Super Gift co roku wyróżnia artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. W tym roku ponownie najlepsze gadżety reklamowe zawalczą w konkursie. 

Każdy wystawca może zgłosić jeden produkt bezpłatnie, do jednej z wybranych kategorii/  przedziałów cenowych, a także w kategoriach Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera oraz – kategoria GIFT BOX – boxy prezentowe. Każde dodatkowe zgłoszenie to koszt 200 zł/netto (zamówienia w systemie targowym).

Ważne informacje:

  1. Zgłoszenie konkursowe odbywa się tylko i wyłącznie przez System Targowy i składa się z 2 kroków. Aby sfinalizować zgłoszenie należy ZATWIERDZIĆ zgłoszenie w 2 kroku naciskając przycisk „Wyślij wprowadzone zgłoszenie konkursowe”, po czym na maila zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcie zgłoszenia do konkursu.
  2. Produkty do ekspozycji konkursowej podczas targów należy dostarczyć do godz. 17:00 w dn. 12 września 2023 r. do strefy SUPER GIFT. Produkt musi być opisany nazwą firmy oraz nazwą produktu (analogiczną, jak w zgłoszeniu do konkursu).
  3. Do głosowania będą uprawnieni przedstawiciele firm z branży, zagłosować będzie można wyłącznie podczas targów w specjalnej strefie konkursowej SUPER GIFT.

Zgłoszenia do konkursu przez Panel Wystawcy w Systemie Targowym. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Katarzyna Lipska-Konieczko, katarzyna@oohmagazine.pl, . +48 515 077 604

Zgłoszenia przyjmowane są w systemie targowym do 6 sierpnia 2023 r. 

Regulamin KONKURSU – KLIKNIJ