Znamy prelegentów EVENT MIX 2020

admin_cyber
02 lut 2024

Konferencja EVENT MIX odbędzie się 9 września 2020 r. w EXPO XXI Warszawa w ramach FestiwalMarketingu.pl – największych, w drugiej połowie roku, targach reklamy oraz branży eventowej i MICE. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie dużej dawki wiedzy merytorycznej oraz powiewu optymizmu dla branży spotkań.

Konferencję otworzy Bartosz Bieszyński, koordynator grupy TUgether, który swoje wystąpienie podsumowuje w następujący sposób

– W „normalnej” sytuacji na początku września powinniśmy rozmawiać o tym jak rozwijać przemysł spotkań i wydarzeń tak by w bieżącym roku zaliczył kolejny wzrost. Niestety zamiast prowadzić dyskusję w tym kierunki będziemy raczej zastanawiać się jak przetrwać i czy w ogóle będzie możliwy powrót do normalności. Moim zdaniem pytanie nie brzmi czy w ogóle ale kiedy wrócimy bo jak to powiedział terminator: „I will be back”.

Prelekcja Bartosza Bieszyńskiego będzie nosiła tytuł „2B ora not 2B? Czyli jak wytrwać żeby przetrwać? Perspektywa branży spotkań na najbliższe lata.”

Podczas drugiej części wystąpią przedstawiciele MPI Poland Chapter z programem przygotowanym specjalnie na EVENT MIX 2020. Tematem przewodnim będzie: „Każda rola w event marketingu, rolą główną”. Od strategii, przez kreację, zarządzanie, produkcję, komunikację po ewaluację. Czyli jak cały łańcuch dostaw usług jest ważny w pracy eventowca w ujęciu holistycznym, nie zapominając o żadnym jego aspekcie.

– Cieszymy się na współpracę z OOH Event! przy organizacji konferencji EVENT MIX, gdzie jako MPI Poland firmujemy część edukacyjną. Jedną z wielu wspólnych pasji naszych członków jest rozwój kompetencji, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. MPI Poland to grupa prężnie działających, rozpoznawalnych w branży ludzi, którzy zgodzili się wystąpić i podjąć próbę zainspirowania innych. – mówi Monika Dymacz-Kaczmarczyk, prezes MPI Poland Chaprter i dodaje: – Uwielbiam projekty, gdzie 2 + 2 daje 5, albo i więcej. Podczas tego wydarzenia zadzieje się bardzo wartościowa dla wszystkich, wielokierunkowa wymiana: członkowie stowarzyszenia pokażą kawałek swojej wiedzy i doświadczenia, wzmacniając markę profesjonalistów w swej dziedzinie, publiczność weźmie udział w bloku tematycznym, który jest dla naszej branży ważny i aktualny, a ze spotkań i relacji na żywo wypłyną nowe, wartościowe kontakty i kolejne wspólne projekty. Przemysł spotkań musi pokazać, że nie śpi. Trzeba dawać przykład innym. Czas na  reSTART i wejście w tę nową rzeczywistość ze zdwojoną energią!

Prelegenci, członkowie MPI Poland Chapter – kolejność alfabetyczna:

Krzysztof Bratek

Krzysztof Celuch

Monika Dymacz-Kaczmarczyk

Dominik Górka

Anna Nowakowska

Barbara Świderska

Nina Żukowska

Projekt z ramienia MPI Poland Chaprter koordynuje Barbara Świderska. Wszyscy prelegenci wystąpią jako wolontariusze stowarzyszenia.

Konferencja EVENT MIX 2020 odbędzie się w 9 września 2020 w EXPO XXI Warszawa. Rejestracja, szczegółowy zakres godzinowy oraz tematyczny będą dostępne wkrótce.

Szczegóły dotyczące targów można znaleźć na stronie FestiwalMarketingu.pl Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz bezpłatnej rejestracji dostępny TUTAJ.