Zostało 30 dni do wrześniowych targów reklamy

0

Już niespełna miesiąc dzieli nas od kluczowej imprezy branżowej przed najważniejszym sezonem w branży. Trwa bezpłatna rejestracja dla zwiedzających na 14. edycję targów Festiwal Marketingu, które odbędą się 14-15 września br. w EXPO XXI Warszawa.

Podczas wydarzenia zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS. Przestrzeń wystawiennicza będzie podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn.

Jak co roku podczas targów Festiwal Marketingu odbędzie się konkurs Super Gift 2022 (trwa głosowanie!), podczas którego zaprezentowane zostaną najciekawsze gadżety reklamowe. W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mogli zagłosować na gadżet, który otrzyma Nagrodę Publiczności.

Podczas targów nie zabraknie również konkursu POS STARS. W specjalnie zaaranżowanej strefie zwiedzający będą mogli zagłosować na najlepszy display reklamowy.

Lista wystawców dostępna jest TUTAJ.

Wstęp na targi skierowany jest wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży. Rejestracja online jest bezpłatna, a podczas targów kosztuje 30 zł brutto.

Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ.

TERMIN I MIEJSCE
14-15 września 2022 r.
EXPO XXI Warszawa

GODZINY OTWARCIA
10:00 – 17:00

Przypominamy zeszłoroczną edycję: